SoleFly x Air Jordan 13 Retro "I'd Rather Be Fishing"

Manufacturer: Nike
SKU: DX5763-100
*
Old price: $200.00
$189.00
Ship to
*
*
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options

SoleFly x Air Jordan 13 Retro "I'd Rather Be Fishing"

SoleFly x Air Jordan 13 Retro "I'd Rather Be Fishing" přináší pastelové provedení starší siluety od miamského prodejce. Svršek kombinuje krémovou ripstopovou textilii s šedým semišovým obložením a důlkovanými semišovými překryvy v pudrově modrém provedení. Kromě podpisového holografického kočičího oka modelu 13 zahrnují prvky značky nesourodé znaky Jumpman a SoleFly na každém jazyku a podrážce se sloním potiskem. Podrážka s panteří tlapou je opatřena deskou z uhlíkových vláken na dříku a trakčními lusky ve tvaru rybí kosti z přilnavé gumy.

Zaručená 100% pravost

Autenticita je základem našeho podnikání a každý prodávaný předmět je kontrolován naším týmem odborníků. Naši ověřovatelé jsou nejzkušenější a nejlépe vyškolení v oboru. Kromě toho získáváme naše výrobky pouze od důvěryhodných dodavatelů.

Zvolte správnou velikost

Snažíme se vám co nejvíce usnadnit online nakupování. Podívejte se prosím do našich tabulek velikostí, abyste zjistili, která velikost vám bude nejlépe sedět. Neexistuje žádný mezinárodní velikostní standard. Velikosti se v jednotlivých zemích liší. Tabulky velikostí prosím používejte pouze jako vodítko, které vám pomůže při objednávání správné velikosti. Pokud se vaše míry pohybují mezi dvěma velikostmi, vyberte si větší velikost, aby vám volněji padla.

Shipping Info

Please do allow 3-5 days for orders to be processed at our central processing facilities before the order can be dispatched. Generally we ship goods via registered air mail, which takes about 15 - 25 days to most countries in the world. Sometimes the processing time may lengthened due to of the customs clearance, border restrictions and third-party logistic delays. So you can't cancel your order after we ship it out.

Read our full shipping policies here.