Wmns Air Jordan 1 Mid "Homage / Split Black White"

Manufacturer: Nike
SKU: DR0501-101
*
Old price: $200.00
$129.00
Ship to
*
*
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options

Wmns Air Jordan 1 Mid "Homage"

Dámské boty Air Jordan 1 Mid SE 'Homage' navazují na téma rozdělených barev, které bylo použito na modelu Jordan 1 High 'Homage to Home' z roku 2018. Boční strana svršku z tromlované kůže má bílý základ s kontrastními černými překryvy, zatímco opačná strana kombinuje černý základ s bílými překryvy. Mezi prvky brandingu patří rozdělený štítek Jumpman na jazyku a vytištěné logo Wings na boční klopě límce. Střední část boty je ukotvena tradičním nástrojem cupsole, který je zvýrazněn pevnými bílými bočnicemi a černou gumovou podrážkou.

Zaručená 100% pravost

Autenticita je základem našeho podnikání a každý prodávaný předmět je kontrolován naším týmem odborníků. Naši ověřovatelé jsou nejzkušenější a nejlépe vyškolení v oboru. Kromě toho získáváme naše výrobky pouze od důvěryhodných dodavatelů.

Zvolte správnou velikost

Snažíme se vám co nejvíce usnadnit online nakupování. Podívejte se prosím do našich tabulek velikostí, abyste zjistili, která velikost vám bude nejlépe sedět. Neexistuje žádný mezinárodní velikostní standard. Velikosti se v jednotlivých zemích liší. Tabulky velikostí prosím používejte pouze jako vodítko, které vám pomůže při objednávání správné velikosti. Pokud se vaše míry pohybují mezi dvěma velikostmi, vyberte si větší velikost, aby vám volněji padla.

Shipping Info

Please do allow 3-5 days for orders to be processed at our central processing facilities before the order can be dispatched. Generally we ship goods via registered air mail, which takes about 15 - 25 days to most countries in the world. Sometimes the processing time may lengthened due to of the customs clearance, border restrictions and third-party logistic delays. So you can't cancel your order after we ship it out.

Read our full shipping policies here.