Air Jordan 1 Low Golf "Court Purple"

Tillverkare: Nike
Artikelnr: DD9315-105
*
Gammalt pris: $180.00
$125.00
Leverera till
*
*
Leveranssätt
Namn
Beräknad leverans
Pris
Inga leveransalternativ

Air Jordan 1 Low Golf "Court Purple"

Cítíte se nepřekonatelně, od odpaliště až po závěrečný putt. Model Air Jordan 1 G je inspirován jednou z nejikoničtějších tenisek všech dob a na hřišti se okamžitě stane klasikou. S odpružením Air pod nohama, logem Wings na patě a integrovaným trakčním vzorkem, který vám pomůže dodat sílu při švihu, přináší veškerou klubovou pohodu původní AJ1 - a navíc vše, co potřebujete k pohodlné hře na 18 jamek.

Zaručená 100% pravost

Autenticita je základem našeho podnikání a každý prodávaný předmět je kontrolován naším týmem odborníků. Naši ověřovatelé jsou nejzkušenější a nejlépe vyškolení v oboru. Kromě toho získáváme naše výrobky pouze od důvěryhodných dodavatelů.

Zvolte správnou velikost

Snažíme se vám co nejvíce usnadnit online nakupování. Podívejte se prosím do našich tabulek velikostí, abyste zjistili, která velikost vám bude nejlépe sedět. Neexistuje žádný mezinárodní velikostní standard. Velikosti se v jednotlivých zemích liší. Tabulky velikostí prosím používejte pouze jako vodítko, které vám pomůže při objednávání správné velikosti. Pokud se vaše míry pohybují mezi dvěma velikostmi, vyberte si větší velikost, aby vám volněji padla.

Shipping Info

Please do allow 3-5 days for orders to be processed at our central processing facilities before the order can be dispatched. Generally we ship goods via registered air mail, which takes about 15 - 25 days to most countries in the world. Sometimes the processing time may lengthened due to of the customs clearance, border restrictions and third-party logistic delays. So you can't cancel your order after we ship it out.

Read our full shipping policies here.